Data publikacji 13.04.2015

Iławska Izba Gospodarcza organizuje szkolenie „Najnowsze zmiany w podatku dochodowym i podatku VAT - zgłoszenie po rozwinięciu "czytaj więcej" i w zakładce Szkolenia

Szkolenie nasze skierowane jest do pracowników księgowości firm, które prowadzą rozliczenia podatkowe w formie księgi przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Program szkolenia przewiduje omówienie istotnych zmian z zakresu podatku dochodowego jak i podatku VAT, z którymi dane firmy muszą się zmagać co dnia.

Biorąc pod uwagę Państwa sugestie, aby kwestie obowiązujących przepisów połączyć z praktycznym ich zastosowaniem, szkolenie poprowadzi Krzysztof Durmaj, licencjonowany Doradca Podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych z Rachunkowości Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, posiadający duże doświadczenie w zakresie konsultingu gospodarczego i praktycznego doradztwa prawno-podatkowego prowadzonego dla ponad 150 firm, trener licznych kursów i szkoleń dla Urzędów Pracy, Fundacji, ZDZ oraz projektów unijnych.

Iławska Izba Gospodarcza, chcąc osiągnąć jak najwyższy poziom szkolenia oraz jak najlepsze zadowolenie uczestników, oczekuje na Państwa pytania z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz podatku VAT.  Państwa wątpliwości przekażemy wykładowcy szkolenia, aby zagadnienia te zostały wyjaśnione.

Szkolenie odbędzie się w dniu 21 maja 2015r w godzinach od 9.00 do 15.00 w sali konferencyjnej Izby, ul. Jana III Sobieskiego 37A, 14-200 Iława.

Cena brutto: 250zł – członkowie Iławskiej Izby Gospodarczej, 300 zł – pozostali uczestnicy. 

   - zgłoszenie na szkolenie

Zgłoszenia udziału w szkoleniu przyjmowane będą (osobiście, faxem lub skan e-mailem) do dnia 20 maja 2015r do godz. 11.00 w siedzibie Iławskiej Izby Gospodarczej.

Informacji na temat szkolenia udzielamy w naszej siedzibie:

Iławska Izba Gospodarcza, Iława, ul. Jana III Sobieskiego 37A,

tel. 089/648-57-51; 089/648-63-34, fax 089/648-83-68

oraz na stronie Izby www.iig-ilawa.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu

Iławska Izba Gospodarcza